زمان جاری : سه شنبه 04 مهر 1402 - 10:00 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 72
نویسنده پیام
rozhann آفلاین


ارسال‌ها : 143
عضویت: 29 /11 /1397
تشکرها : 25
تشکر شده : 25
ماندگاری ابزار پلی یورتان به چه صورت می باشد؟به منظور ساخت قالب های آماده، نورگیرها،تیرهای سقفی دکوراتیو، قرنیز ها، قاب های شومینه، گنبد های سقفی، ستون ها، قرنیز ها و نرده ها از ابزار پلی یورتان استفاده می شود. گچبری پیش ساخته پلی یورتان از هر المان و سبکی مثل سبک فدرال، جورجین، ویکتیوریایی، هنر، جنوب غربی، صنایع دستی و فوق مدرن در آن هماهنگ شده و قابل استفاده می باشد.


1- ماندگاری پلی یورتان

ابزار پلی یورتان دارای چگالی بالا می باشد که به شکل گسترده در ساخت و ساز و نوسازی قابل استفاده می باشد. ویژگی های بسته بودن روزانه های این مواد موجب می شود تا در مقابل خطرارت ناشی از آب و هوای نا مناسب و محیط های ناپایدار مقاومت داشته باشد. ابزار پلی یورتان تهران در مقابل عواملی که در ادامه نام می بریم، مقاوم می باشد:


خرید گچبری سقف با ابزار پلی یورتان, خرید گچبری آماده ,گچبری های از پیش ساخته شده

ویژگی گچبری سقف پیش ساخته


2- مایعات مختلف

ابزار پلی یورتان در مقابل آب و رطوبت مقاومت بالایی دارد و در واقع ضد آب می باشد. به همین خاطر، برای نرده ها و ستون ها را از ابزار پلی یورتان استفاده می کنند. زیرا زمانی که در معرض آب قرار بگیرد، در برابر تورم و جذب رطوبت مقاوم می باشد. تراکم بسیار زیاده پوسته ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان همچنین در مقابل روغن و گیرس نیزعایق کرده است.این مزیت موجب می شود که زمانی که ناخواسته در معرض طیف گسترده ای از ترکیبات شیمیایی قرار بگیرد، تخریب نشوند. روزنه های کاملا بسته ی این مواد موجب می شود که هر گونه خاک و لکه ای در درون آن نفوذ نکند. این مورد موجب افزایش ماندگاری رنگ و در نهایت کم شدن هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.


3- ضربه و فشار

یکی دیگر از مواردی که ابزار پلی یورتان در برابر آن مقاوم می باشد، ضربه و فشار می باشد. علاوه بر اینکه ابزار گچبری پیش ساخته به طور چشمگیری ضد ضربه می باشد، از ویژگی کششی و مقاومت بالا در برابر پارگی نیز برخودار است. مقدار استحکام پلی یورتان با زیاد شدن خاصیت کشسانی و تراکم مناسب پوسته زیاد می شود.


4- کپک و قارچ

یکی دیگر از عواملی که ابزار پلی یورتان در برابر آن مقاومت دارد، کپک و قارچ می باشد. ضد کپک بودن یکی دیگر از خصوصیات ابزار پلی یورتان و قیمت گچبری پیش ساخته در تهران می باشد. این متریال برای مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر که به ساخت و ساز مشغول هستند، بسیار جذاب می باشد. زیرا قسمت های بیرونی خانه که در معرض باران هستند و همین طور قسمت های داخلی که در معرض رطوبت هستند، پس از نفود آب به ویژه در فصل گرما موجب رشد قارچ و کپک می شود. موضوعی که حتی می تواند سلامت ساکنان را به خظر بیندازد.


طراحی دکوراسیون داخلی به وسیله ابزار پلی اورتان,انواع مدل های طراحی داخلی به وسیله ابزار پلی یورتان,ابزار پیش ساخته پلی یورتان

کاربرد گچبری سقف پیش ساخته


5- پوسیدگی

از دیگر مواردی که ابزار پلی یورتان در برابر آن مقاومت دارد، پوسیدگی می باشد. پوسیدگی مرطوب اغلب بخاطر رشد قارچ می باشد. به طور کلی کپک بعد از گذشت 24 الی 48 ساعت روی سطوح مرطوب شروع به رشد کردن می کند.این عمل موجب می شود که پوسیدگی روی چوب را نرم و اسفنجی کند. حتی گر این رطوبت خشک شود، ناحیه ی آسیب دیده معمولا ترک می خورد یا خرد می شود. رنگ به سطوح پوسیده به درستی نمی چسبد و حالت یکپارچگی ساختاری چوب نیز به خطر نمی افتد. بهتر است مطلب نکاتی درباره گچبری سقف ابزار پلی یورتان در طراحی دکوراسیون را نیز بخوانید.بعضی دیگر از مناطق نسبت به پوسیدگی خشک آسیب پذیر هستند. این مدل از پوسیدگی به وسیله ی چند مدل قارچ به وجود می آید که بخش های اصلی مواد ساختمانی چوب را تجزیه می کنند. در بخش هایی که تراکم قارچ های جونده چوب بسیار زیاد می باشد، هاگ ها به رنگ نارجی دیده می شوند. البته اصطلاح پوسیدگی خشک تا اندازه ای گمراه کننده می باشد؛ زیرا به طور کل فرآیند پوسیدگی به مقداری رطوبت نیاز دارد.
محبوب کن - فیس نما
امضای کاربر : عشق زیباست
دوشنبه 30 خرداد 1401 - 15:56
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :