زمان جاری : شنبه 18 اردیبهشت 1400 - 8:13 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 26
نویسنده پیام
zahrabb آفلاین


ارسال‌ها : 57
عضویت: 12 /2 /1395
تشکرها : 222
تشکر شده : 41
تاثیر مهم مهارت و سرعت عمل دندانپزشک بر کار و درآمدش


در این مطلب قصد داریم تاثیر مهم مهارت دندانپزشک در عملکرد و درآمدش صحبت کنبم. یک دندانپزشک علاوه بر اینکه بایستی علم این کار را داشته باشد، بایستی از لحاظ عملکردی و عملی نیز مهارت کافی داشته باشد. اگر بخواهیم در رابطه با درآمد سخن بگویم، باید بگویم که در آمد دنداپزشکان با یکدیگر متفاوت است. درآمد به خود متخصص دندانپزشک در ولیعصر و یا متخصص دندانپزشک در ولنجک و یا دیگر مناطق کشور بستگی دارد.


مهارت دندانپزشک بسیار حائز اهمیت می باشد. به طور مثال یک متخصص دندانپزشک در ولیعصر یا دیگر نقاط کشور وجود دارد که کار خود را برای دندان سه کاناله بین 20تا 30 دقیقه کامل انجام می دهد یعنی همه مراحل پالیوتومی و پالیکتومی و تکمیل عصب کشی و ترمیم را به سرعت انجام می دهد زیرا این بهترین متخصص دندانپزشک در ولیعصر یا دیگر مناطق به اندازه کافی مهارت دارد و بسیار کار خود را بلد است زیرا خوب یاد گرفته و دستش راه افتاده است و این کارها را به سرعت انجام می دهد.

اما ممکن است یک متخصص دندانپزشک در شریعتی و یا در دیگر نقاط کشور دیگر عصب کشی یک دندان مولر را 1 ساعت و نیم را طول بدهد، زیرا این فرد به اندازه ی لازم مهارت ندارد و همین طور ازسرعت العمل نیز بخوردار نیست. اگر بخواهیم در رابطه با درآمد بگوییم، قطعا دندانپزشکی که کار خود را با مهارت کامل با سرعت عمل زیاد در 20 الی 30 دقیه انجام می دهد، ممکن است در یک روز 30 الی 40 بیمار را ببیند و کار آنها را انجام دهد. همین مشتری زیاد باعث می شود هر یک ازمشتری ها به دوستان و آشنایانشان درمورد این دکتر تعریف کنند و بگویند که کارش خوب است و از سرعت عمل بالایی نیز برخوردار است. که باعث می شود همین طوری بیمارهای متقاضی این دندانپزشک بیشتر شود.

اگر این بهترین متخصص دندانپزشک در پاسداران یا متخصص دندانپزشک در ولنجک و یا در دیگر مناطق ام در مطب شخصی خودش کار کند و از بیماران قیمت بالاتری دریافت کن، یقینا درآمد بیشتری را کسب می کند.

در عوض متخصص دندانپزشک در ولیعصر یا متخصص دندانپزشک در ولنجک و یا در دیگر مناطقی که از مهارت کافی برخوردار نیست و سرعت العمل کمتری دارد، نمی تواند تعداد زیادی بیمار در یک روز ویزیت کند، بنابراین قطعا درآمد کمتری نسبت به دندانپزشکی دارد که روزی 30 الی 40 بیمار را ویزیت می کند. در نتیجه داشتن مهارت برای دندانپزشکی بسیار زیاد حائز اهمیت و مهم است. مخصوصا در سال های اخیر که تعداد دندانپزشکان بسیار زیاد شده است و همین طوری نیز رو به افزایش است و فضا رقابتی تر شده است.

اگر شما قصد دارید که رشته دندانپزشکی را را بخوانید و در آینده به یک متخصص دندانپزشک در ولیعصر یا متخصص دندانپزشک در ولنجک و یا در دیگر مناطق تبدیل شوید بایستی علاوه بر خواندن خوب و کامل مباحث تئوری، بایستی به مباحث عملی به طور کامل مسلط باشید و مهارت لازمه را کسب کنید زیرا اگر بعد از 10 سال فقط مدرک دندانپزشکی را گرفتید و هیچ مهارتی نداشته باشید قطعا نمی توانید در این راه موفق باشید، پس حتما آن مهارت لازمه را کسب کنید تا در فضای رقابتی بتوانید پیروز شوید و درآمد خوبی کسب کنید.

اگر هم جزو افرادی هستید که دندان خراب دارید و می خواهید برای درست کردن آن به دندانپزشک مراجعه کنید توجه کنید که به متخصص دندانپزشک در ولیعصر یا متخصص دندانپزشک در ولنجک و یا بهترین متخصص دندانپزشک در غرب تهران یا در دیگر مناطق کشور مراجعه کنید که مهارت کافی را در این زمینه دارند و شما تعریف آن پزشک را از چند نفر شنیده اید.

اگر توانید دندانپزشک واردی شوید قطعا مشتری های بیشتری به مطب شما مراجعه می کنند و مشتری بیشتری جذب می کنید. بهتر است مطلب بیماری های دهان و دندان کودکان از زبان متخصص دندانپزشک را نیز بخوانید.

به همین خاطر صرفا به دنبال گرفتن مدرک دندانپزشکی نباشید. درست است که در برخی از مناطق محروم اگر مهارت زیادی ام نداشته باشید به دلیل کم بودن دندانپزشک مشتری بیشتری دارید، اما مطمئن باشید تا 10 سال آینده تعداد دندانپزشک بیشتر نیز می شود. منبع: الو متخصص
محبوب کن - فیس نما
شنبه 03 آبان 1399 - 13:11
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :