جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن دوست داشتنی ها

غیر فعال کردن فید RSS وردپرس ( به دو روش دستی و افزونه )

 

 

غیر فعال کردن فید RSS وردپرس

با سلام امشب میخوایم غیر فعال کردن فید RSS وردپرس ( به دو روش دستی و افزونه )  رو آموزش بدیم . از اون جایی که مطالب هر سایت از طریق ار اس اس یا همون فید کپی میشن و باعث ضربه خوردن و افت ورودی و ترافیک سایت میشه لازم دونستیم افزونه و کد دستی مورد نیاز این عمل رو در اختیارتون قرار بدیم.

خبر خوان سایت قسمت مفید سایت هست چون بخشی از کاربران از این قسمت سایت رو بازدید میکنن ولی در قسمتی دیگر روبات های خبر دزد نیز از همین قسمت مطالب سایت را کپی و به نام سایت خود ثبت میکنند و در صورتی که این کار به تعداد زیاد و زمان کوتاه انجام شود باعث ضربه خوردن اساسی به سایت و افت ورودی های گوگل میشود.

 

بریا غیر فعال کردن Rss خوراک سایت به صورت دستی باید کد زیر روه به به قسمت function.php قالب وردپرس تون اضافه کنید. با اضافه کردن این کد خوراک سایت شما غیر فعال میشود.

<?php function cwc_disable_feed() { wp_die( __('No feed available,please visit our <a href="'. get_bloginfo('url') .'">homepage</a>!') ); } add_action('do_feed', 'cwc_disable_feed', 1); add_action('do_feed_rdf', 'cwc_disable_feed', 1); add_action('do_feed_rss', 'cwc_disable_feed', 1); add_action('do_feed_rss2', 'cwc_disable_feed', 1); add_action('do_feed_atom', 'cwc_disable_feed', 1); ?>

دقت کنید قبل از وارد کردن این کد یک بکاپ از فایل فانکشن دات پی اچ پی خودتون بگیرین که در صورت مشکل داشتن یا تداخل ریکاوری کنید.

روش بعدی حذف خوراک سایت استفاده از افزونه disable-feeds هست شما با این افزونه به راحتی میتونین آدرس فید سایتتون رو به صفحه اصلی سایتتون ریداریکت کنید و قسمت فید سایتتون رو برای همگان و روبات های خبر دزد غیر فعال کنید.

افزونه دیسیبل فید تنظیمات خاصی نداره بلا فاصله پس از اپلود و نصب و فعال سازی  بدونه  مشکل و تنظیمات فید شما را غیر فعال و redirect  میکند.

برای دانلود افزونه disable-feeds دیسیبل فیدز کلیک کنید

 

رپورتاژ آگهی

دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی+جزوات سیستم همکاری در فروش سبزگستر