زمان جاری : سه شنبه 07 تیر 1401 - 7:35 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 20
نویسنده پیام
somaye9 آفلاین


ارسال‌ها : 62
عضویت: 23 /2 /1399


برنامه ریزی برای بودجه بندی غرفه سازی نمایشگاه تهران
یکی از اقداماتی که باید قبل ازبازاریابی و تبلیغات انجام داد، مشخض کردن بودجه بندی می باشد. چنانچه شما قصد دارید از طریقی کسب و کار خود را گسترش دهید، باید بودجه بندی لازمه را مشخص کنید. به عنوان مثال اگر قرار است با غرفه سازی در نمایشگاه ها کسب و کار خود را گسترش دهید، بایستی میزان بودجه ای که برای این کار لازم است را محاسبه کنید. تنها راهی که برای جلوگیری از کابوس های بازاریابی پر هزینه و پر استرس وجود دارد، برنامه ریزی می باشد.


بنابراین شما می توانید خیلی راحت با برنامه ریزی مناسب از استرس مربوط به غرفه سازی و شرکت در نمایشگاه ها بکاهید و با خیال راحت در نمایشگاه ها شرکت کنید. شما می توانید با برنامه ریزی بودجه ی زیاد، متوجه شوید که پولتان را دقیقا به کجا ها خواهد رفت. همین برنامه ریزی به شما کمک می کند تا بر روی کوچکترین جزئیات تمرکز داشته باشید؛ و به خوبی پیش بروید.

غرفه سازی چیست
و چه کاربردی در فروش دارد؟
داشتن قسمتی از انعطاف پذیری در بودجه های شما، موجب می شود تا در مواردی که هزینه های غیر قابل انتظار در غرفه سازی و طراحی آن در لحظه ی آخر به وجود می آید، را تامیین کند.
برای برنامه ریزی بودجه بندی غرفه سازی و شرکت در نمایشگاه، دقت کنید که بودجه ی شما شامل هزینه های زیر باشد.

فضای نمایشگاه ها
غرفه سازی و طراحی آن
حمل و نقل
نصب غرفه و از بین بردن آن
کارکنان غرفه و هزینه های مربوط به آن
بروشور های تبلیغاتی
ذخیره سازی
مسافرت رفتن
گرافیک غرفه
برق
بازاریابی پیش از رویداد
اقامت در هتل یا سایر محل های اقامت
تجهیزات نمایشگاهی
سایر موارد احتمالی
بودجه بندی به شما این امکان را می دهد تا قبل از اینکه رویداد شروع شود برای هر جنبه ای آماده شوید.
ت

صمیم گیری در مورد فضای ایستاده نمایشگاه


زمانی که تصمیم میگیرید در نمایشگاه ها شرکت کنید و برای بودجه بندی برنامه ریزی کنید. بهتر است ابتدا گزینه های طراحی غرفه نمایشگاهی مورد نظر خود را جستجو کنید و برای بدست آوردن بهترین مکان بایستی هر چه زودتر فضای مورد نظر خود را رزرو کنید. توجه داشته باشید معمولا بهترین فضا ها در نزدیکی ورودی اصلی و یا نزدیکی راهرو اصلی یا جنب کافه تریا می باشد. این مکان ها زودتر از بقیه ی فضا ها رزرو می شوند پس برای رزرو آن زودتر اقدام کنید. به طور کلی برای رزرو دنبال مکان هایی باشید که به آسانی قابل دسترس می باشند. بهتر است مطلب ایجاد استراتژی مناسب بازاریابی برای نمایشگاه را نیز بخوانید.
بعد از مشخص کردن مکان غرفه در نمایشگاه، شرکت مربوط به غرفه سازی و طراحی آن برای ساخت غرفه ای مناسب با کار شما و همین طور مناسب با رویداد، کمک می کند.
محبوب کن - فیس نما
سه شنبه 03 خرداد 1401 - 16:11
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :