زمان جاری : یکشنبه 30 خرداد 1400 - 11:48 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 14
نویسنده پیام
somaye9 آفلاین


ارسال‌ها : 39
عضویت: 23 /2 /1399


درمان ارتودنسی دقیقا چه مشکلاتی را برطرف می‌کند؟ (بخش دوم)

نظر متخصص ارتودنسی در مازندران:
به صورت نرمال و طبیعی هر دو فک بالا و پایین افراد با یکدیگر همانگی دارند و هم پوشانی شده اند. به صورت طبیعی نیز فک بالا چند میلی متر جلوتر از فک پایین می باشد. اما در مواردی که افراد دارای ناهنجاری هایی در فک های بالا و پایین و همین طور در دندان های خود هستند، بنا بر تشخیص متخصص ارتودنسی در آمل یا متخصص ارتودنسی در مازندران یا در هر منطقه و شهری بایستی ارتودنسی انجام دهند.

یکی از مشکلاتی که افراد دچار آن هستند و بایستی ارتودنسی دندان انجام دهند، جلوتر بودن بیش از اندازه فک جلو از فک پایین می باشد، که اصطلاحا به آن اوربایت می گویند. در ادامه این مطلب با این مباحث بیشتر آشنا خواهید شد، پس با ما همراه باشید.


درمان دیپ بایت با ارتودنسی دندان

به طور معمول برای درمان اوربایت بنا بر تشخیص متخصص ارتودنسی در آمل دکتر میثم میرزایی یا متخصص ارتودنسی در آمل یا در هر منطقه و شهری، نیاز به ترکیبی از ارتودنسی و جراحی فک وجود دارد. همانطور کع گفته شد در اوربایت، بین دندان های فک پایین و بالا فاصله وجود ندارد، بلکه به این صورت می باشد که دندان های فک بالا جلوتر از دندان های فک پایین می باشد و آنها را میپوشانند


آندربایت

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای افراد رخ دهد و مجبور به انجام ارتودنسی دندان شوند، آندربایت می باشد. در آندربایت به این صورت می باشد که فک پایین جلوتر از فک بالا است به همین خاطر به آن جلوزدگی فک پایین یا جلو بودن فک پایین یا عقب رفتگی فک بالا گفته می شود. به این صورت که فک بالا عقب تر از فک پایین به نظر می رسد. در صورت داشتن این مشکل جای هیچ نگرانی نیست فقط کافی است به یک متخصص ارتودنسی در مازندران یا متخصص ارتودنسی در آمل یا در هر شهر و منطقه ای که هستید، مراجعه کنید.


اورجت

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای افراد پیش بیاید، اورجت می باشد. این مشکل رایج بیشتر برای کودکان وجود دارد. این وضعیت دقیقا شبیه به اوربایت می باشد، تنها تفاوتی که بین مشکل اوربایت و اورجت وجود دارد این است که اوربایت به صورت عمودی می باشد ولی اورجت یک مسئله ی افقی است. در مشکل اورجت نه تنها فک بالا جلوتر از فک پایین می باشد بلکه فاصله ی بین دندان ها ی فک بالا و پایین نیز زیاد است و قابل توجه می باشد. اگر کودکان شما دچار این مشکل شده اند اصلا نگران نباشید کافی اشت آنها را به یک متخصص ارتودنسی در مازندران یا متخصص ارتودنسی در آمل یا در هر شهر و منطقه ای که هستید، ببرید. این مشکل نیز با ارتودنسی دندان برطرف می شود. بهتر است بخش اول مطلب درمان ارتودنسی دقیقا چه مشکلاتی را برطرف می‌کند؟ را نیز بخوانید.


اپن بایت

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای افراد پیش بیاید که نیاز به ارتودونسی دارد، اپن بایت می باشد. منظور از اپن بایت این است که هر گاه افراد در وضعیت نرمالی نسبت به هم باشند و همپوشانی خود را حفظ کرده باشند، اما بین دندان های موجود در فک پایین و بالا ( در قسمت جلوی دندان) در حین بستن دهان فاصله وجود داشته باشد، به این مشکل دچار شده اند. یکی از مواردی که به این مشکل اشاره دارد، نیش باز می باشد. بهتر است مطلب درمان ارتودنسی دقیقا چه مشکلاتی را برطرف می‌کند؟ (بخش سوم) را نیز بخوانید.

اگر شما نیز دچار اپن بایت هستید، بهتر است هر چه سریعتر برای درمان به یک متخصص ارتودنسی در مازندران یا متخصص ارتودنسی در آمل یا در هر شهر و منطقه ای که هستید، مراجعه کنید و این مشکل را به راحتی با درمان ارتودنسی دندان، برطرف کنید. درمان اپن بایت با ارتودنسی دندان به طور کامل برطرف می شود.
محبوب کن - فیس نما
دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 - 14:46
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :