زمان جاری : پنجشنبه 06 آبان 1400 - 5:10 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 32
نویسنده پیام
somaye9 آفلاین


ارسال‌ها : 39
عضویت: 23 /2 /1399


سولات متدوال درباره ارتودنسی متحرک (بخش سوم)


ارتودنسی متحرک با ارتودنسی ثابت تفاوت هایی دارد و با توجه به نیاز فرد می باشد که توسط متخصص ارتودنسی در مازندران و یا متخصص ارتودنسی در آمل و یا در دیگر شهر ها تشخیص داده می شود. یعنی اگر متخصص تشخیص می دهد که برای دندان های شما ارتودنسی متحرک بهتر است یا ارتودنسی ثابت. در ادامه شما را با پاسخ سوال هایی که ممکن است درباره ارتودنسی متحرک برایتان پیش بیاید را تا جایی ممکن آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

قیمت ارتودنسی متحرک، چقدر است؟

ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش بیاد که قیمت ارتودنسی متحرک چقدر است؟ در جواب به این سوال باید بگویم که قیمت ارتودنسی متحرک برای هر فردی متفاوت است. قیمت ارتودنسی متحرک بنابر تشخیص متخصص ارتودنسی در مازندران و یا متخصص ارتودنسی در آمل و یا در دیگر شهرها متفاوت است زیرا این قیمت با توجه به میزان مشکل دندان ها و تعداد پلاک هایی که قرار است استفاده شود، تعیین می شود، به همین خاطر نمی توان قیمت ثابتی را برای این کار در نظر گرفت.

البته ناگفته نماند که قیمت ارتودنسی متحرک به تجربه و مهارت برترین متخصص ارتودنسی در مازندران و یا متخصص ارتودنسی در آمل و یا در دیگر شهرها نیز بستگی دارد. از دیگر مواردی که می تواند موجب افزیش هزینه های ارتودنسی محرک دندان شود، نوع ضربه گیر لب و چانه، گسترش دهنده کام و هدگیر می باشد که اگر پزشک معالج شما برای شما توصیه کند بایستی آنها را تهیه کنید و بابت تهیه آنها هزینه ای پرداخت کنید.

بهترین راهی که برای اطلاع از هزینه های مربوط به ارتودنسی محرک وجود دارد این است که شما با مطب متخصص ارتودنسی در مازندران و یا متخصص ارتودنسی در آمل و یا شهری که در آن زندگی می کنید تماس بگیرید یا از طریق سایت آنها قیمت هایشان را مشاهده کنید. ناگفته نماند که هزینه ارتودنسی متحرک دندان به شهری که در آن زندگی می کنید نیز بستگی دارد.

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که صرفا به ارتودنسی دندان در فک بالا فقط نیاز دارید و فک پایینتان نیاز به ارتودنسی متحرک ندارد، قیمت ارتودنسی متحرک برای شما تقریبا نصف می شود. البته تنها متخصص ارتودنسی در مازندران و یا متخصص ارتودنسی در آمل و یا در دیگر شهرها می تواند تشخیص دهد که شما به ارتودنسی متحرک در فک بالا و یا فک پایین نیاز دارید. شما همچنین میتوانید مطلب با انجام ارتودنسی زیباتر لبخند بزنید! را بخوانید.

مراحل ارتودنسی متحرک

ارتودنسی متحرک شامل 3 مرحله ی اصلی می باشد:

اولین مرحله این است که فرد بایستی به یک متخصص ارتودنسی در مازندران و یا متخصص ارتودنسی در آمل و یا در دیگر شهرها مراجعه کند تا برسی های لازم جهت مناسب بودن این درمان را بر روی دندان هایش انجام شود.
مرحله دوم انجام اردتودنسی متحرک قالب گرفتن از دهان فرد است تا دستگاه ارتودنسی متحرک را با توجه به آن بسازند.
در مرحله ی بعد فرد برای تست مناسب بودن دستگاه ارتودنسی متحرک در دهان خود به مطل مراجعه می کند.
افراد با گذراندن این مراحل می توانند ارتودنسی متحرک را در دهان خود جایگذاری کنند و از این طریق کجی دندان های خود را بر طرف کنند و لبخند زیباتری را ایجاد کنند. شما همچنین میتوانید مطلب درمان ارتودنسی دقیقا چه مشکلاتی را برطرف می‌کند؟ را بخوانید.


انواع ارتودنسی متحرک

ارتودنسی متحرک نیز دارای انواع مختلفی است. وجود انوع پلاک های ارتودنسی متحرک کارایی این روش را خیلی زیاد می کند و باعث می شود به کمک آن برخی از ناهنجاری های فک و دندان را درمان کرد. البته باید بدانید که استفاده از کدام نوع ارتودنسی دندان برای شما به وسیله تشخیص متخصص ارتودنسی در مازندران و یا متخصص ارتودنسی در آمل و یا در دیگر شهرها مناسب تر است.
محبوب کن - فیس نما
دوشنبه 20 بهمن 1399 - 15:51
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :