چگونگی ساخت فروشگاه حرفه ای ورژن 12 پورتال مسبی (ماهیانه),
ثبت نام

جادوی کلمات | مجله هر خانواده ایرانی

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

چگونگی ساخت فروشگاه حرفه ای ورژن 12 پورتال مسبی (ماهیانه)

سایت هوشمند (سایت رایگان) چیست؟

یک سایت فروشگاهی است که سایر محصولات فعال فروشگاه مسبی همراه با لینک بازاریابی خود بازاریاب در آن قرار داده شده است (مشابه فروشگاه مسبی). همچنین امکانات زیاد دیگری در آن قرار دارد. بازاریاب می تواند با مدیریت سایت هوشمند، فروش خود را افزایش دهد و در نتیجه شاهد افزایش درآمد خود باشد.

نمونه سایت رایگان مسبی: http://www.Dlchin.ir
  
روش راه اندازی سایت رایگان:
اگر هنوز در سایت مسبی ثبت نام نکرده اید ابتدا ثبت نام کنید سپس به بخش بازاریابی مراجعه کنید و لینک سایت رایگان را کلیک کنید. در آن صفحه راهنمای راه اندازی سایت رایگان را مطالعه کنید.

راه اندازی سایت هوشمند چه مزایایی دارد؟

 
1) سایت هوشمند دارای فروشگاه کامل مسبی است.
همه محصولات به صورت کامل در سایت هوشمند قرار داده می شود بنابراین سایت هوشمند شما مستقل از مسبی باز می شود و سرعت لود آن بالا خواهد بود. به یکباره همه محصولات مسبی بر اساس لینک بازاریابی خود شما در سایت هوشمند شما قرار داده می شود. پس از راه اندازی سایت هوشمند خود، فقط کافی است وارد پنل مدیریتی آن شوید و نام کاربری خود را در بخش مربوطه ثبت کنید تا همه لینکها به صورت اتوماتیک برای شما تنظیم گردد.

  
2) آپدیت سایت
در هر زمان که مایل باشید می توانید فقط با یک کلیک محصولات و محتویات مهم سایت خود را آپدیت کنید. (کاملا اتوماتیک) نکته مهم: محصولات سایت شما هر روز با اولین بازدید از صفحه اول سایتتان آپدیت هوشمند می شود.

   
3) پنل حرفه ای فروشگاه
سایت هوشمند شما پنل مدیریتی پیشرفته ای دارد و امکانات خوبی برای آن در نظر گرفته شده است. پنل مدیریتی سایتتان به شما این امکان را می دهد که محصولات مورد نظرتان را غیر فعال کنید و یا فعال نمایید. منوی گروه محصولات را ویرایش کنید و آن را کم و زیاد کنید. میزان بازدید صفحات سایت خود را مشاهده کنید. ارسال ایمیل انجام دهید. ویرایش متنهای ثابت صفحه درباره ما و ویرایش متن متحرک بالای سایر صفحات را انجام دهید. لیست کامل فروشندگان به همراه تعداد محصولات آنها (محصولات فعال، پذیرفته نشده، غیر فعال شده، در حال بررسی) را مشاهده کنید. سایت هوشمند شما بخش تماس با مدیر دارد و بازدیدکنندگان سایتتان می توانند برای شما پیام بگذارند و شما به آنها پاسخ دهید.

  
پس از اینکه سایت هوشمند را دریافت کردید باید به تبلیغ آن بپردازید تا آمار بازدید آن را افزایش دهید. حتی شما می توانید به جای لینکهای بازاریابی که در مسبی دارید، لینکهای بازاریابی سایت هوشمند خودتان را تبلیغ کنید. با این روش به سرعت رتبه سایت شما در گوگل بهبود خواهد یافت و شاهد افزایش میزان بازدیدهای سایتتان خواهید بود و بازدیدکنندگان از طریق سایت شما سفارش خواهند داد.

  
هزینه راه اندازی یک فروشگاه

سایت رایگان هیچ هزینه طراحی و راه اندازی ندارد. فقط هزینه تهیه هاست و دامین به عهده خود کاربر است. هزینه یک دامین و هاست ویندوز (حداقل 100 مگابایت) به 25000 تومان هم نمیرسد ولی شما با تهیه هاست و دامین و راه اندازی سایت رایگان، یکسال یک فروشگاه مجهز مجانی دارید که می توانید با آن به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. همانند دیگر کسانی که در حال فعالیت در این زمینه هستند.

پس از دریافت سایت هوشمند، به مدیریت آن بروید و در بخش تغییرات کلی مدیریت، پسورد را تغییر دهید و مشخصات خود را وارد کنید. سپس به بخش تغییرات روزانه مراجعه کنید و متنهای ثابت و متحرک را به دلخواه خود ویرایش کنید.

می توانید از طریق مدیریت، سایر تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید. حتی می توانید مشخصات محصولات را ویرایش کنید، محصولات مورد نظر خود را حذف کنید، می توانید گروه بندی محصولات را تغییر دهید، ستاره های محصولات را تغییر دهید و ...

محصولات سایت شما هر روز با اولین بازدید از صفحه اول سایتتان آپدیت می شود.

روش راه اندازی سایت رایگان: اگر هنوز در سایت مسبی ثبت نام نکرده اید ابتدا ثبت نام کنید سپس به بخش بازاریابی مراجعه کنید و لینک سایت رایگان را کلیک کنید. در آن صفحه راهنمای راه اندازی سایت رایگان را مطالعه کنید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات ارسال شده

    کد امنیتی رفرش