فیلم ایرانی جدید چشم و گوش بسته

 

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

بچه های الان این ویژگی رو دیگه ندارن ولی ما بچه های ده شصتی اغلب مون این آپشن چشم و گوش بسته بودن رو داشتیم من که اصلا به این خصلت بین همه مشهور و معروف بودم البته ریا نباشه… بگذریم.

چون فیلم در سبک کمدی کار شده گفتم شوخی کنم و گر نه شما به کارای قبلی فرزاد موتمن که نگاه کنید نه اثری از کمدی می بینید و نه جرات دارید با ایشون شوخی کنید ولی خوب آدم خوب و بی حاشیه ای هستن ایشون…

چرا چون فیلم آخرین بار کی سحر رو دیدی بعد چند سال به صورت محدود اکران شد و رفت پی کارش کسی هم علیرغم داشتن برخی انتقادها اعتراض و جار و جنجال نکرد…

آقای موتمن فیلم سراسر شب که مثل همین فیلم کاری پربازیگر است را هم در نوبت اکران دارد و منتظر یک زمان مناسب برای اگران و نمایش عمومی این فیلم می باشند. که به احتمال فراوان برای اکران آن در سال 1398 تلاش خواهد شد.

و اما فیلم جدید که در آن امین حیایی بازی کرده است فیلمی در ژانر کمدی، اکشن و فانتزی است که اولین تجربه آقای کارگردان در این سبک است که به تازگی فیلمبرداری اغاز شده است و کار پیش می رود.

آخرین خبر : فیلم سینمایی جدید چشم و گوش بسته یک هفته ای است که وارد سینماهای کشور شده است و اکرانش آغاز شده است . این فیلم تا کنون با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو شده است . آقایان امین حیایی و بهرام افشاری بخوبی به ایفای نقش پرداخته اند و نقش های اصلی داستان فیلم می باشند ( فروش فیلم تا کنون 1,452,792,000 تومان می باشد (1398/08/25)

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : فرزاد موتمن

2- تهیه کننده : امیرحسین آشتیانی پور

3- نویسنده : هما بذرپاش

4- مدیر فیلمبرداری : محمدرضا سکوت

5- مدیر صدابرداری : معاونیان , آرش نجفیان , فرزان معاونیان

6- طراح گریم : امیرترابی

7- پخش کننده : شرکت فیلم آفرین

8- موسیقی و آهنگسازی : بابک میرزاخانی

9- تدوین : عماد خدابخش

10 – دستیار اول کارگردان: سعید غلامی

تصاویر و عکس های بازیگران فیلم :

دانلود فیلم چشم و گوش بسته با بازی امین حیایی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته با بازی امین حیایی

دانلود فیلم چشم و گوش بسته با حضور پوریا پورسرخ

دانلود فیلم چشم و گوش بسته با حضور پوریا پورسرخ

 

 

دانلود بزودی....