یکشنبه 27 خرداد 1403

عضویت ورود تالار آرشیو نقشه سایت خانه بذر تبلیغات آگهی تماس با ما

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

(کل 1 توسط 0 نفر)

رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران دامغان گفت: دارندگان گواهینامه فنی و حرفه ای می توانند از تسهیلات اداره صنعت، معدن و تجارت استفاده کنند.

سمیرا خلیل نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: دریافت کنندگان مدرک های فنی و حرفه ای این مرکز که حرفه آموزشی آن ها بیشتر در شغل های خانگی است، برای دریافت تسهیلات به اداره صنعت، معدن و تجارت معرفی می شوند.
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران دامغان اضافه کرد: این مرکز در دو بخش سیار و ثابت دارای ۹ کارگاه فعال صنایع دستی، صنایع غذایی، صنایع چوب، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، رایانه، کشاورزی، طراحی و دوخت و صنایع بافت است.
وی افزود: این مرکز با بیش از ۵۴ حرفه آموزشی در حال ارائه خدمات در بخش های ثابت، سیار شهری، روستایی، عشایری و جوار دانشگاهی است.
خلیل نژاد تصریح کرد: بیشترین حجم متقاضی در این مرکز مربوط به کارگاه های صنایع دستی، صنایع غذایی، هنرهای نمایشی و طراحی و دوخت است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون تمامی درخواست های همشهریان در خصوص حرفه های گوناگون مورد توجه قرار گرفته، افزود: حرفه های درخواست شده از سوی همشهریان در صورت نبود تجهیزات موارد مورد نیاز بلافاصله آماده و مهیا شده است.
خلیل نژاد خاطر نشان کرد: در سال گذشته تعداد یک هزار و ۳۹۰ نفر کارآموز معادل ۱۷۰ هزار و ۷۰۶ نفرساعت در دوره های این مرکز آموزش دیدند که یک هزار و ۱۱۴ موفق به قبولی شدند.
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران دامغان تصریح کرد: این مرکز در بین مرکزهای خواهران و برادران سطح استان سمنان بر اساس ارزیابی در شاخص های متنوع کمی و کیفی، موفق به کسب رتبه اول در ارزیابی مراکز سال ۹۶ شد.
در ۶ ماه نخست امسال ۷۴۹ نفر کارآموز در این مرکز ثبت نام کردند که با ۹۹ هزار و ۳۰۵ نفر ساعت آموزش، تعداد ۵۶۷ نفر موفق به کسب قبولی شدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

مطالب مرتبط

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

چطوری جون دل :)

هر موضوعی که میخواهید رو در این قسمت بنویس مانند : پروفایل , آشپزی و...

تمام حقوق مطالب سایت برای مجله جادوی کلمات محفوظ میباشد