جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

بروزترین مطالب
( واحد آرشیـــــو )

آخرین ارسالی های انجمن وبلاگ نویسان

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

برخی از افراد هستند که شادی و خوشحالی را اصلی ترین مورد در زندگی قرار داده اند و همه وقت} هم موفق و دارای پیشرفت می باشند. وقتی به انها نگاه میکنید، متوجه می شوید که تا چه اندازه با اعتماد به نفس، راضی و با آرامش هستند. چیزی که تا این اندازه آنها را مثبت نگه می دارد این است که به یک سری مسائل کوچکترین اهمیتی نمیدهند.

 

1. انها به دارایی های مادی اهمیتی نمیدهند.

مطمئناً داشتن اتومبیل های لوکس، خانه های بزرگ و یک حساب بانکی خوب عالی است. ولی این چیزها ضمانتی برای خوشبختی و موفقیت نیست. افراد واقعاً خوشحال دوست دارند بیشتر از منابع خود برای اضافه کردن ارزش به زندگی دیگران و داشتن یک زندگی آبرومندانه و راحت استفاده کنند. اگر پول به سراغشان بیاید، خوشحال می شوند ولی اگر نیاید باز هم خوشحال و راضی هستند.

 

 

2. آنها اهمیتی به پس گرفتن بخشش های خود نمیدهند.

همه یک تحسین یا دستمزد غیرقابل انتظار را دوست دارند ولی بااینکه همه ی به شدت به دنبال تحسین و دستمزد هستند. افراد واقعاً خوشحال بدون چشم داشت به دیگران خدمت می کنند. دستمزد برای این افراد این است که میدانند به زندگی فردی دیگر ارزش اضافه کرده و آن را غنی تر کرده اند.

 

3. انها اهمیتی به برآورده کردن انتظارات جامعه نمی دهند.

آدم ها مداوماً تحت فشار برآوردن انتظارات جامعه هستند که معمولاً استرس آور است. آدم هایی که با انها رفت و آمد می کنید، برایشان کار میکنید یا حتی با انها ازدواج میکنید معمولاً دیکته شده از طرف انتظارات جامعه از شما هستند. افراد واقعاً خوشحال اهمیتی به برآوردن انتظارات و استانداردهای جامعه نمی دهند.

 

آنها به درون خودشان نگاه میکنند و کاری که دلشان میگوید را انجام میدهند. با گوش دادن به غریزه شان و دنبال کردن راه قلبشان، میتوانند رضایت و شادی عمیقی برای خود ایجاد کنند.

 

4. انها اهمیتی به تعصبات انسانها نمی دهند.

خیلی ها قربانی تعصبات فرهنگی، اجتماعی و مذهبی هستند که به آن تعلق ندارند. افراد واقعاً خوشحال به هیچکدام از انها اهمیت نمی دهند. انها به همه ی آدم‌ها یکسان و بدون تبعیض قائل شدن از نظر جنسیت، نژاد، مذهب، سن، تمایلات جنسی و اوضاع اقتصادی و اجتماعی شان نگاه میکنند.

 

افراد واقعاً خوشحال شما را بخاطر انچه که هستید و آنچه که توانایی اش را دارید قضاوت میکنند نه بخاطر رنگ پوستتان یا کشور محل تولدتان.

 

5. انها اهمیتی به تایید و ارزش گذاری دیگران نمیدهند.

افراد خوشحال واقعاً اهمیتی نمی دهند که شما چه فکری درمورد آنها میکنید چون ارزش خودشان را میدانند. البته آنها به حرف های دیگران گوش می کنند و نکات خوب آن را به کار می بندند ولی به دنبال تایید دیگران نیستند. انها میدانند که اگر بخواهید برای تایید دیگران زندگی کنید،

 

از تایید نکردن هایشان خواهید مرد. افراد واقعاً خوشحال کاری که باید انجام شود را انجام میدهند و هیچوقت اجازه نمیدهند افراد منفی انها را دلسرد کنند.

 

6. انها اهمیتی به همه ی وقت} حق با انها بودن نمیدهند.

افراد واقعاً خوشحال اهمیتی نمیدهند که گاهی اشتباه کنند. بالاخره هیچکس نیست که همه ی چیز را بداند و همه ی پاسخ ها را داشته باشد. با پذیرفتن اشتباهتان است که می‌توانید دریچه های یادگیری را به روی خودتان باز کنید. افراد واقعاً خوشحال گوش میکنند و ایده های عاقلانه ای که گاهی مخالف با عقیده خودشان است را به کار می بندند. این یادگیری انها را تسهیل کرده و شادی شان را دوچندان می‌کند.

 

7. انها اهمیتی به محیط های نامساعد نمیدهند.

افراد واقعاً خوشحال اهمیتی به محیط هایی که درگیری های مثبت برایشان ایجاد نمیکنند نمیدهند. انها می دانند که چنین محیط هایی توام با استرس هستند و سطح شادی شان را پایین می آورند و حتی می توانند برایشان مضر باشند. درعوض، این افراد از محیط هایی استقبال میکنند که توام با فعالیت های مثبت و برایشان توام با لذت باشد مثل پارک ها.

 

8. انها اهمیتی به مقایسه های اجتماعی نمیدهند.

افراد واقعاً خوشحال خودشان را با دیگران مقایسه نمیکنند. البته سعی میکنند از تجربیات دیگران درس بگیرند و وقتی میبینند کسی کاری را به خوبی انجام می دهد از او یاد میگیرند تا بتوانند همان موفقیت را در زندگی خودشان داشته باشند ولی تمرکزشان همه ی وقت بر پیشرفت خودشان و تحسین دیگران برای پیشرفت هایشان است. این باعث می شود که شادتر باشند و از حسادت، خشم و احساسات منفی برتری نسبت به دیگران دور بمانند.

 

9. آنها اهمیتی به دخالت در کار دیگران نمیدهند.

افراد واقعاً خوشحال به کار دیگران کاری ندارند. البته اگر از انها کمک بخواهید، به کمکتان خواهند آمند و وقتی ببینند به طور مشخص راه اشتباه می روید هم مداخله میکنند ولی تمرکز اصلی شان بر اول آباد کردن خانه خودشان است بعد دیگران.

 

10. انها اهمیتی به غیبت کردن پشت سر دیگران نمیدهند.

افراد واقعاً خوشحال اهمیتی به غیبت کردن و شایعه پراکنی نمیدهند. انها از زندگی خودشان راضی هستند و هیچ میلی به درگیر کردن خودشان به اتفاقات زندگی دیگران ندارند. تنها افرادی غیبت می کنند که افرادی سطحی هستند و زندگی خودشان به اندازه کافی برایشان راضی کننده نیست.

 

11. انها اهمیتی به روابط مسموم نمیدهند.

روابط مسموم نه تنها می توانند همراه با آزار جسمی و توهین به شما هستند، بلکه شکایت ها و غر زدن های مداوم و تغییر رفتارهای مداوم را هم در بر می گیرند که باعث ناراحتی شما میشوند. افراد واقعاً خوشحال اهمیتی به هیچیک از انواع روابط مسموم نمی دهند زیرا این روابط فقط نتیجه ای مسموم

افراد شاد و خوشحال به این موارد اهمیتی نمی دهند

به دنبال خواهند داشت. افراد واقعاً خوشحال دور و برشان را با افراد مثبتی پر میکنند که می خواهند از زندگی نهایت استفاده را ببرند و می توانند روابط سالمی ایجاد کنند که شادی بیشتر به دنبال خواهد داشت.

 

 

12. انها اهمیتی به کینه ورزی نمیدهند.

همه ی ما خیلی وقت ها بخاطر حرف، عمل یا رفتار یک نفر ناراحت شده ایم. بااینکه کینه به دل گرفتن از این افراد بسیار ساده است، ولی افراد واقعاً خوشحال می دانند که این بهترین انتخاب پیش رویشان نیست. آنها میدانند که کینه به دل گرفتن راهی مطمئن برای مسموم کردن افکار و شاید رفتارهایشان است.

 

افراد واقعاً خوشحال می بخشند و زندگی شان را پیش می برند. این یعنی خود را بالا کشیدن از آن موضوع و آزاد کردن خود. همان طور که کنفسیوس میگوید، «اشتباه کردن چیزی نیست، مگراینکه همچنان آن را به علت نگه دارید.»

 

13. آنها اهمیتی به دروغگویی نمیدهند.

ممکن است بگویید که همه ی بالاخره یک دروغ کوچک هم که شده می گویند. شاید اینطور باشد ولی برخی ها خیلی بیشتر از بقیه دروغ می‌گویند. افراد واقعاً خوشحال اهمیتی به این افراد و دروغ هایشان نمی دهند. زندگی هایی که بر پایه دروغ و فریب بنا نهاده شده باشند، خیلی سریع ویران میشوند. افراد واقعاً خوشحال این واقعیت را درک میکنند و میدانند که خیلی بهتر است که حقیقت را بگویند.

 

14. انها اهمیتی به شکایت کردن نمیدهند.

شکایت میوه یک زندگی بدون مرکزیت است. افراد واقعاً خوشحال به شکایت کردن اهمیتی نمیدهند چون از زندگی شان راضی هستند. انها همچنین به افرادیکه مدام در حال غر زدن و ناله کردن هستند هم اهمیتی نمی دهند زیرا این افراد روحیه انها را خراب می کنند. افراد واقعاً خوشحال قدردان و شکرگزار چیزهایی هستند که دارند و حتی اگر اوضاع بر وفق مرادشان پیش نرود، به آنچه که پیش می آید امیدوار هستند.

 

15. انها اهمیتی به انتقام جویی نمیدهند.

و اتمام اینکه، اگر واقعاً دلتان می‌خواهد زندگی شادی داشته باشید، نخواهید توانست برعلیه فردی دیگر به دنبال انتقام جویی باشید. افراد واقعاً خوشحال انتقام را به سرنوشت واگذار می کنند. انها سعی می کنند با آن موضوع کنار بیایند و درعوض انتقام، تلاش میکنند تا آن انرژی منفی را به استفاده ای مثبت تر و مفیدتر برسانند.

 

یادتان باشد…

زندگی همه وقت} بر وفق مراد پیش نمی رود. گاهی وقت ها اوضاع آنطور که شما می خواهید نیست. زندگی این است و کاری از دست شما برنمی آید. ولی شادی حتی در این مواقع هم یکی از گزینه های انتخابی شماست. از همین امروز تصمیم بگیرید که خوشحال باشید!

 

 

مطالبی که شاید دوست داشته باشیـــــــد

رپورتاژ آگهی

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»برای سفارش تبلیغات به بخش مربوطه مراجعه فرمائید راه اندازی سایت همه منظوره کسب و کار آنلاین، ورژن 13 (نقدی)

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]