جادوی کلمات | سایت تفریحی , سرگرمی

بروزترین مطالب
( واحد آرشیـــــو )

آخرین ارسالی های انجمن وبلاگ نویسان

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

خصوصیات مهم یک زن خوب

دوشنبه 26 تير 1396

به شما ویژگی هایي را معرفی می کنیم که یک زن اگر آنها را دارا باشد انتخاب بسیار خوبی برای ازدواج از نظر مردان به شمار خواهد رفت. فرمول زن کامل و بینظیر ظاهرا خیلی ساده به نظر میرسد، درست هست؟ زیبا + باهوش + بانمک = یک زن کامل و بی‌نقص. با این حال ما هر روز به پژوهش جدیدی برمی‌خوریم که نشان می دهد چیز جدیدی در زنان برای مردان طمع برانگیز هست. در این مطلب با ما همراه باشید تا ۱۱ ویژگی یک زن کامل و فوق العاده که آرزوی هر مردی هست را بدانید.

 

بر زمینه آخرین داده‌هاي مجله پژوهش‌هاي جنسی، مردانی که شریک عشقی‌شان ۲ تا ۴ سال از آنها جوان‌تر هست از ارتباط و زندگی جنسی شان رضایت بیش‌تری دارند.بنابراین نتیجه میگیریم فرمول ساده‌ي بالا خیلی پیچیده‌تر از آن هست تصور میکنیم. برای همین ما تمام پژوهش‌هاي مرتبط با این موضوع را گردآوری کرده‌ایم تا مدلی از یک زن کامل و فوق العاده و رویایی به شما ارائه کنیم.

 

۱. او می خندد – حتی به جوک‌هاي بد شما

پژوهشگران کانادایی پی‌برده‌اند مردان بیش‌تر مجذوب زنانی میشوند که به جوک‌هایشان میخندند. بر زمینه نظرسنجی مجله‌ي اینترنتی سلامت مردان، بیش از ۷۵ درصد مخاطبان ما ادعا می کنند شوخ‌طبعی مهم ترین خصوصیتی هست که یک زن باید داشته‌باشد.

 

۲. عاشق لبخند مرواریدی او هستید

طبق پژوهشی که در مجله‌ي ایموشن چاپ شده‌هست، زنان وقتی لبخندی دلبرانه به چهره میزنند، برای مردان خوشگل‌تر می شوند. پژوهشگران از مردان و زنان خواستند به چند تصویر از جنس مخالف امتیاز بدهند. در بعضی تصویر‌ها فرد لبخند به لب داشت، و در بعضی دیگر نه. و هرچند زنان مردانی را ترجیح می‌دادند که حالتی جدی‌تر داشتند، اما مردان بیش‌تر به زنانی کشش داشتند که دندان‌هایشان کمی مشخص بود.

 

۳. چند سالی از شما کوچکتر هست

مردان معمولا عاشق مراوده و ارتباط با زن هایي میباشند که چند سال از آنها کوچکتر میباشند.

 

۴. پاهای بلندتر طمع برانگیزتر هست

شاید ما باید شروع کنیم به تماشای لیگ حرفه‌اي بسکتبال زنان؟ بر زمینه داده‌هاي ارائه‌شده در نشست انجمن رفتار و تکامل انسان، مردان زنانی با پاهای بلندتر را ترجیح میدهند. پژوهشگران طول پا، دست، ران، و عرض لگن ۶۰ زن را اندازه‌گیری کردند و هر یک از اندازه‌ها را برای توضیح تفاوت‌هاي قد هر فرد ارزیابی کردند.

 

سپس پژوهشگران برای هر یک از اندازه‌هاي متفاوت ۸ زن را با کوتاه‌ترین اندازه و ۸ زن را با بلندترین اندازه انتخاب کردند تا با تکنیک مورف انیمیشن تغییر چهره‌ي آنها را بسازند «مورف تکنیکی در انیمیشن‌سازی هست که در آن فرم صورت انسان به سرعت عوض میشود، م.». وقتی مورف ساخته‌شد

 

پژوهشگران از ۷۷ مرد خواستند تشخیص دهند کدام چهره‌ها خوشگل‌تر میباشند. نتیجه: احتمال این‌که مردان زنانی با ران کشیده را انتخاب کنند ۸ برابر بیش‌تر بود. «نگران نباشید، شما مجذوب آدم فضایی‌ها نمی شوید – فقط ظاهرا این‌طور به نظر می رسد.»

 

۵. سایز کفش‌هاي او مهم هست

در همان پژوهش احتمال این‌که مردان مورف‌هایي با پای کوچک را زیباتر بدانند تقریبا ۴ برابر بیش‌تر بود، این یعنی مردان پاهای کوچک را زنانه‌تر و زیبا‌تر می دانند.

 

۶. لگن او دروغ نمی گوید

یک نکته‌ي فوق العاده دیگر از آن پژوهش: احتمال این‌که مردان مورف لگن باریک را زیبا‌تر بدانند ۱۱ برابر بیش‌تر بود. چه اتفاقی می‌افتد؟ فرضیه‌ي پژوهشگران این هست که مردان این خصوصیات را با دوراه‌ي کودکی سالم‌تر و ژنتیک بهتر در ارتباط می دانند.

 

۷. موقعیت‌هاي حرفه‌اي زیبا هست

آیا دوره‌ي همسر زیبای منزل‌نشین قبل هست؟ ظاهرا علم این را می گوید. بر زمینه پژوهشی که در مجله‌ي امریکایی جامعه‌شناسی چاپ شده هست، وقتی از مردان خواسته میشود شریک عشقی ایده‌آل‌شان را ترسیم کنند، اکثرا ادعا میکنند به دنبال زنی میباشند که بتواند از نظر اقتصادی گلیم خود را از آب بیرون بکشد. به امید دیدار آدم‌هاي پول‌دوست.

 

۸. هوش تحریک‌کننده هست

دوره‌ي بلوندهای احمق هم به اتمام رسیده هست. بر زمینه گزارش پژوهشی که در مجله‌ي پژوهش‌هاي جنسی چاپ شده‌هست، مردان وقتی شریک عشقی‌شان پیشینه‌ي تحصیلی کافی دارد رضایت بیش‌تری دارند. اما در عین حال، وقتی زن نان‌آور خانواده هست مردان رضایت کم‌تری از زندگی زناشویی‌شان دارند. بنابراین موفقیت خوشگل هست- اما موفقیت بیش از حد نه.

 

۹. رنگ قرمز نگاه را جلب می کند

کریس دی برگِ خواننده، ایده‌اي داشت که واقعا درست هست: شما واقعا مجذوب زن قرمزپوش می شوید. در پژوهشی در مجله‌ي شخصیت و روان‌شناسی اجتماعی، پژوهشگران از مردان خواستند به جذابیت یک مدل در تصویر امتیاز بدهند. آن زن گاهی لباس قرمز،

 

و گاهی لباس سفید به تن داشت. گاهی تصویر‌ها حاشیه‌ي قرمز، و گاهی حاشیه‌ي سفید داشت. نتیجه این بود: به عقیده‌ي مردان تصویر‌هایي که دارای رنگ قرمز بود از نظر جنسی به‌طور چشمگیری مطلوب‌تر از تصویر‌هایي بود که با رنگ سفید در ارتباط بود.

 

۱۰. موی خرمایی تیره موثر هست

طی پژوهشی در ۲۰۱۱ در انگلستان، مردان زنانی با موی خرمایی را از نظر فیزیکی خوشگل‌تر از زنانی با موی قرمز، بلوند، یا قهوه‌اي ارزیابی کردند. همان پژوهش نشان داد مردان زنانی با موی خرمایی یرا باهوش‌تر، تواناتر، و دست یافتنی‌تر میبینند. به علاوه، پژوهشی از سوی دانشگاه ایالتی فلوریدا نشان داده‌هست مردان زنانی با موی خرمایی را مطمئن‌تر و باثبات‌تر می دانند.

 

۱۱. مردانی که به دنبال شریک جنسی میباشند سینه‌هاي بزرگ دوست دارند

خبر فوری: مردان سینه زنان را دوست دارند. حتی از این هم فوری‌تر: مردان سینه‌ي بزرگ دوست دارند. پژوهشگران قصد داشتند تعیین کنند آیا جهت‌گیری جنسی – یا تمایل شما به ارتباط‌ي جنسی اتفاقی- روی امتیازی که مردان به جذابیت سایز سینه زنان می دهند تاثیر دارد یا خیر.

 

نتیجه این بود: هرچند تمام مردان از آن‌چه میدیدند لذت می‌بردند، اما سینه‌هاي بزرگ‌تر بالاترین امتیاز جذابیت را از سوی مردانی که در ارتباط‌هاي بلندمدت نبودند دریافت کرد.

 

۱. مردان مجذوب زنانی میشوند که به جوک‌هایشان می خندند.

 

۲. او ۲ تا ۴ سال جوان‌تر از شما هست.

 

۳. زنانی که لبخند می زنند نسبت به زنانی که لبخند نمیزنند خوشگل‌تر به نظر میرسند.

 

۴. مردان مجذوب زنانی با سینه‌ي بزرگ‌تر می شوند.

 

۵. زنانی با پاهای بلندتر و کشیده‌تر زیبا‌تر تلقی می شوند.

 

۶. مردان زنانی را دوست دارند که میتوانند گلیم خود را «از نظر موقعیت حرفه‌اي» از آب بیرون بکشند و پول درآورند.

 

۷. مردان زنانی با پاهای کوچک را ترجیح میدهند.

 

۸. یک زن فوق العاده و بی‌نقص باید تحصیل‌کرده باشد.

 

۹. فرقی نمی کند لباس باشد یا رژ لب، مردان مجذوب زنانی میشوند رنگ قرمز بخشی از ظاهرشان هست.

 

۱۰. مردان زنانی با لگن ظریف را ترجیح میدهند.

 

۱۱. این زن مو هاي قهوه‌اي دارد.

 

 

مطالبی که شاید دوست داشته باشیـــــــد

رپورتاژ آگهی

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»برای سفارش تبلیغات به بخش مربوطه مراجعه فرمائید راه اندازی سایت همه منظوره کسب و کار آنلاین، ورژن 13 (نقدی)

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]